Вітаю! Сьогодні ми продовжуємо вивчати наші модулі.
Завдання уроку:
- Виконання розминки;
- Знайомство з модулями, історія розвитку;
- Виконання інтерактивних вправ.
Спочатку потрібно перевірити готовність до уроку.
Клас! Рівняйсь! Струнко! Вимір ЧСС
НОРМА 60-100 уд/хв. в стані спокою!
для тебе невеличка шпора, після активного виконання вправ за цією таблицею можна перевірити правильність фізичного навантаження для твого віку.
ІСТОРІЯ ГІМНАСТИКИ
Гімнастика (від грец. γυμνάζω — «перебуваю оголеним, тренуюся») — система тілесних (фізичних) вправ, яка склалася у Давній Греції за багато віків до нашої ери. Метою гімнастики були загальний всебічний фізичний розвиток та самовдосконалення. Іншою версією походження слова гімнастика є від грец. γυμνός — «оголений» (як відомо, стародавні греки займались тілесними вправами оголеними). Крім загальнорозвиваючих і військових вправ, вправ з верхової їзди, плавання, імітаційних та ритуальних танців, гімнастика стародавніх греків включала і вправи, з яких проводились публічні змагання — біг, стрибки, метання, боротьба, кулачний бій, їзда на колісницях, які, в свою чергу, включалися в програми Олімпійських ігор, що проходили з 776 року до нашої ери по 392 рік н. е. протягом 1168 років.
для закріплення матеріалу переглянемо відео.
Знайомство з АЕРОБІКОЮ
Аеробіка (ритмічна гімнастика) – комплекс фізичних вправ (ходьба, біг, стрибки та ін.), які виконують під музику – один з найпопулярніших видів оздоровчої фізичної культури.
Основні види аеробіки
Аеробіка набула популярності ще в 70-х роках. Із часом з’явилося чимало нових напрямків, які вимагають додаткового обладнання. Від степ-платформ до велосипедів — зробили добірку основних видів аеробіки.
Степ-аеробіка
Фітбол-аеробіка
Силова аеробіка
Аквааеробіка
Велоаеробіка
Користь від регулярного тренування
Регулярні тренування (наприклад, 30 хвилин на день) приносять багато користі: зміцнюють імунну систему організму, поліпшують настрій, а також запобігають депресіям і страхам, повертають здоровий сон, допомагають зменшити жирову тканину та контролювати свою вагу.
Останнє, що сьогодні розглянемо це ЧИРЛІДИНГ
А тепер перевіримо що ми запам'ятали, переходь за посиланням, виконай вправу та надішли результат
Коментарі
Дописати коментар